BEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR + doprava zdarma

Typ: Sekačky

Výrobce: TECHline

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Cena: 22 990 Kč s DPH

Popis produktu: BEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR

Model NEXTTECH L X2 ZR je ojedinělý tím, že není potřeba po zahradě instalovat obvodový vodič. Tento unikátní robot NEXTECH L X2 ZR se pohybuje po zahradě a detekuje překážky pomocí čelního radaru, který má umístěn v přední části. Radar vyhodnocuje překážky a tím je jeho pohyb přesný a bezpečný. Další potřebnou funkcí jsou travní senzory ZGS - Zucchetti Grass sensors, díky níž máte jistotu, že vám robotická sekačka neopustí travní plochu vaši zahrady. 

 

Mini robotická sekačka na trávu, která má ještě menší dopad na životní prostředí a je vybavena nejpokročilejšími funkcemi. Procesory nejnovější generace, bezkomutátorové motory, výkonné baterie a 18 cm čepel umožňují robotovi sekat až 4 samostatné oblasti. Vynikajicí efektivita s perfektními a rychlými výsledky díky robotu s hmotností pouhých 7,5 kg a rozměrem 45 cm. 

Zcela nový model NEXTTECH L X2 ZR je koncentrátem inovací a pokročilých technologií. Radost z dobře upraveného a kdykoliv dostupného trávníku se s robotickými sekačkami na trávu řady TECH line stává realitou. Výrobek, u nějž se nejpokročilejší technologie snoubí s elegancí. Řada robotů na sekání trávy, které se vždy snaží o vysoký sekací výkon, vysoké úrovně inovace a kvalitní materiály a konstrukci.
 
Model L X2 ZR v sobě spojuje charakteristiky flexibility a modularity s technologickými  inovacemi řady LX.
 
Technologie ZCS je uživatelsky přívětivější a interaktivnější, umožňuje snadnější sekání vašeho trávníku zcela nezávislým způsobem. A to neustále, kdekoliv a kdykoliv.
 
Model NEXTTECH L X2 ZR je navržen se speciálními pryžovými koly, což umožňuje vyšší stupeň stability a přilnavosti při nižším tlaku na trávník.
 
Revoluční NEXT TECH se zrodil v éře digitální technologie, internetu věcí (IoT), cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů.
 
Generace Z (postmileniální) robotických sekaček ZCS byla navržena tak, aby předvídala budoucí potřeby sečení trávníků a autonomní a kontrolované řízení. NEXT TECH se rozšiřuje a představuje nové modely schopné pokrýt jakoukoli zahradu i tu s nejsložitějšími prvky.
 
 

Parametry: Robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR

Napájení

Max. doporučená plocha v m² (-20%): 1000
Typ motoru: Bezkomutátorový
Baterie Li-lon (25,9V): 1x5 Ah - 130Wh
Max. přípustný svah (%): 45%
Max. svah (%): 35%
Svah na vnějším okraji nebo u obvodového vodiče (%):  20%
Průměrná doba provozu  [h] (±20 %): 04:00
Dobíjecí režim: Kontakt

Sekací systém

Typ čepele: 4 bodová hvězdicová čepel           
Sekací šířka [cm]: 18
Sekací výška (min./max.) [mm]: 25-60
Seřizování sekací výšky: Ruční
Spirálový sekací systém: Ano
Sekací systém SDM: Ne
+"nekonečný" sekací systém: Ne
Úsporný režim: Ano
Dešťový sensor: Ano
Virtuální plochy: 4
Počet pracovních ploch, včetně hlavní: 4

 

Ovládací zařízení

Uživatelské rozhraní: Klávesnice a LED
Ovládání aplikací: Bluetooth                                                            
Přijímač Bluetooth: Ano
Smart asistent: Součástí ZCS Connect
AMICO: Volitelné příslušenství

 

Bezpečnost

Snímač zvednutí/překlopení: Ano                                                             
Tlačítko nouzového zastavení: Ano
Bezpečnostní PIN: PIN přes aplikaci 

 

Standardní vybavení pro instalaci

Délka obvodového vodiče [m]: 50
Upevňovací hřeby: 40
Nabíjecí stanice: Ano 
Kryt dobíjecí stanice: Volitelné příslušenství                                                       

 

Vlastnosti

Velikost robota (dxšxv):: 453x296x220 mm                                                  
Profil kol: Pryž
Akustický výkon  [dB(A)]:  59
Stupeň krytí:  IPx5
Hmotnost včetně baterie [kg]: 7,5

 

LI-ION BATERIE, které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.
 
Základní deska poslední generace. Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.
 
Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.
 
Vynikající pryžová hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 45%.
 
Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.
 
Inovační a kompaktní. Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.
 

 

Navrženo a vyrobeno v Itálii

HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA: 
 
- Procesory a základní deska poslední generace
- Vysoce účinné bezkomutátorové motory
- Výkonné Li-Ion baterie
- Bluetooth
- Svahy až 45 %
- Zvládá až 4 oddělené plochy
- Snímač úsporného režimu
- 4bodová čepel délky 18 cm
- Pryžová kola
- Klávesnice s LED
 
 
 
 
Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.
Senzor úsporného režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.
Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.
Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.
Spirálový sekací systém: Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání.
 
Modul ZCS Connect: Volitelné příslušenství na dokoupení u tohoto modelu: Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.
 
 
SMART ASSISTANT - novinka: Součástí ZCS Connect (volitelné příslušenství): Modely vybavené ZCS Connect umí komunikovat s uživatelem díky nové funkci SMART ASISTENT (Apple Siri, Google Home a Amazon Alexa). Funkce SMART ASISTENT umožňuje odesílat hlasové příkazy, žádat o informace týkající se fungování robota stejně jako pracovní statistiky.
 
 
Nacházíme se v éře digitálních technologií, a to se netýká jen internetu, cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů. To vedlo ke zrození nového a revolučního systému NEXTTECH. Generace Z (postmileniální) robotických sekaček na trávu ZCS jsou navržená tak, aby předvídala budoucí potřeby.
 

 

Více obrázků produktu: BEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR

BEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZRBEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR

Videa k produktu: BEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: BEZDRÁTOVÁ robotická sekačka NEXTTECH L X2 ZR

AMICOAMICO1 390 Kč Kč s DPH
Garage D1/DX2/LX2/SX2/ZR - BlackGarage D1/DX2/LX2/SX2/ZR - Black4 290 Kč Kč s DPH

Realizační formulář

V případě, že si nechcete instalovat robotickou sekačku sami, vyplňte prosím tento formulář. Bude Vás kontaktovat regionální autorizovaný odborný prodejce, se kterým si domluvíte podrobnější podmínky.

Uveďte, prosím, který typ robotické sekačky jste si vybrali a dále adresu realizace. Obratem vás budeme kontaktovat a doporučíme vám nejbližšího realizátora.

 

© 2018 - 2024