O nás

Společnost V-GARDEN s.r.o. je ryze českou obchodní a výrobní společností, která je zaměřena na distribuční a velkoobchodní prodej robotických sekaček TECHline italského výrobce Zucchetti Centro Sistemi S.p.A.. V-GARDEN s.r.o. je zároveň i výhradním zástupcem této italské značky pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Díky velké oblibě zákazníků a stále se rozrůstající síti autorizovaných prodejců a servisních středisek je prodejnost těchto robotických sekaček rok od roku stále vyšší.

 

SKLAD

Vlastní skladové prostory umožňují rychlé dodání zboží zákazníkovi. Na robotické sekačky držíme také vlastní sklad náhradních dílů.

  

 

SERVIS

Vlastní proškolený servis je nejdůležitějším prvkem podpory prodeje a služeb pro naše zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme odborný a autorizovaný servis všech robotických sekaček TECHline po celé ČR.

  

 

VÝSTAVNÍ ČINNOST

V rámci výstavní činnosti se každoročně účastníme vyhlášených mezinárodních a regionálních výstavních akcí, na kterých můžete vidět kompletní sortiment robotických sekaček:

  • FOR GARDEN Praha Letňany - mezinárodní veletrh zahradní techniky
  • TECHAGRO Brno - mezinárodní veleth zemědělské techniky
  • FLORA OLOMOUC - mezinárodní zahradnická výstava
  • HOBBY 2020 České Budějovice - mezinárodní výstava zahradní techniky

 

  

 

ŠKOLENÍ

V průběhu roku provádíme odborná školení pro nové i stávající prodejce a servisy značky TECHline. Autorizovaný prodejce má vždy aktuální informace na základě kterých Vám může doporučit vhodnou robotickou sekčku TECHline.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2018 - 2023