Robotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterie + instalační ZCS KIT S + doprava zdarma

Typ: Sekačky

Výrobce: TECHline

Skladem: ANO

Dodání: Ihned

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Cena: 55 990 Kč s DPH

Popis produktu: Robotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterie

NOVÁ GENERACE ROBOTICKÝCH SEKAČEK TRÁVY S ŠESTILETOU ZÁRUKOU*

!Robot s pohonem 4x4 vytvořen pro náročné zahrady!

!Maximální flexibilita i na nejextrémnějších svazích!

 

 
 
 
Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH BX4 4WD - NEXTTECH B X4 ve verzi 4WD optimálně zvládá nerovnosti trávníku se sklonem až 60 %. NEXTTECH BX4 4WD je navržený pro práci ve složitých situacích a díky 4 hnacím kolům snadno dosáhne na jakoukoli část zahrady, včetně okrajů, s jistotou čistého a rovnoměrného posečení trávy. Kloubový robot nové generace, který se jednoduše transformuje.
 
Model BX4  je ideální pro všechny, kdo vyžadují jednoduchého, spolehlivého robota, který se přizpůsobuje změnám. Jeho flexibilní a přeso tuhá a bezpečná konstrukce umožňuje instalaci dvou různých typů napájecích zdrojů, což umožňuje jeho přestavbu z robota pro malé na robota pro středně velké zahrady (s napájecímj zdrojem Medium1 400 m2) a na řešení pokrývající plochu až 2 200 m2 (s napájecím zdrojem Premium) a to s vysokou přesností.
 
Bezkomutátorové motory, pryžová profilová kola a měkké nárazníky doplňují charakteristiky tohoto inovačního robota, který splňuje jakékoliv potřeby. Je vybaven přijímačem Bluetooth, který lze nezávisle ovládat zvláštní aplikací. Jeho nový design umožňuje také větší nezávislost: jeho těleso na čepeli zajišťuje rychlé a bezpečné samočinné čištění.
X4 je jediným modelem uživatelsky uzpůsobených robotických sekaček trávy na které se vztahuje až 6 letá záruka.
 
Nacházíme se v éře digitálních technologií a to se netýká jen internetu, cloudové technologie a konektivity, ale uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů. To vedlo ke zrození  nového a revolučního systému NEXT TECH. Generace Z (postmileniální) robotických sekaček trávy ZCS navržená tak, aby předvídala budoucí potřeby.
 
NEXT TECH představuje NEXT TECH X4 se dvěma modely, které mohou být konfigurovány do pěti různých modelů robotických sekaček trávy: modulární, přizpůsobitelné potřebám různých zahrad, intuitivní, vybavené chytrými bateriemi, bezkomutátorovými motory, pryžovými profilovými koly, novými integrovanými chytrými technologiemi, které umožňují správu a řízení robota bez ohledu na to, kde se nachází uživatel, vysoký výkon s indukčními nabíjecími charakteristikami.
 
Sekačky trávy extrémně vysokého výkonu s maximální spolehlivostí, doplněné o až 6letou záruku.
Je ideální pro zahrady střední velikosti a může být pomocí vhodných bateriových sad přizpůsobena i pro menší prostory. Čím méně trávníku, tím méně utratíte a to bez zhoršení nejvyšší kvality - jde o technologii orientovanou na budoucnost!
Dále byl vylepšen sekací výkon v blízkosti nabíjecí stanice: nové reverzní nabíjení umožňuje umístění stanice na kraji zahrady a tím se zdokonaluje sekání. NEXT TECH dodává sady napájecích zdrojů, které může model NEXT TECH X4 používat ke změně svých funkcí a výkonu. Zcela nové modely X4 4WD jsou super-technologické, super-inteligentní a interaktivní a jsou vytvořeny přímo pro Vás!
 
NEXT TECH X4 je prvním zahradním robotem nové digitální éry, který přináší revoluci do zahradních robotů. Je vybaven novou technologickou platformou, futuruistickým designem a kloubovou pokročilou konstrukcí a proto model NEXT TECH X4 umožňuje lépe zvládat nerovné plochy a přizpůsobit se zeleným plochám různé velikosti a tvaru. Každý uživatel si může přizpůsobit svůj systém NEXT TECH X4 volbou modelu a jedné sady tak, aby byly splněny i ty nejrozmanitější potřeby.
Všechny napájecí zdroje se dodávají s chytrými bateriemi! Li-lon baterie jsou vybaveny technologií Bluetooth za účelem výměny informací se základní deskou, optimalizace nabíjení a příkonu a sledování stavu baterie samotné.
Volba napájecích zdrojů zahrnuje modernizaci samotného stroje: výkon baterií a rychlost nabíjení umožňují efektivnější zvládání zahrad různých velikostí, zajišťují delší doby práce a kratší časy nabíjení při použití s modely NEXT TECH X4.
Dále je model navržen se speciálním rozšířeným pojezdovým kolem, což umožňuje vyšší stupeň stability a přilnavosti při nižším tlaku na trávník. Dále je možné zasadit trn, který pomáhá pohybu robota přes vlhká místa a na svazích. To znamená, že zahrada bude bez překážek a můžete si naplno užívat svůj venkovní prostor, který je nyní dokonale upravený a zastřižený.
 
 

 

Napájecí sada:   Medium Premium
Maximální doporučená sekací plocha m² (-20%):   1.200 m2 1.800 m2
Baterie Li-lon (25,5 Ah):   6.9Ah - 146Wh 10.35Ah - 220Wh
Počet baterií:   1x6.9 Ah 1x10.35 Ah
Průměrná doba provozu [h] (+-20%):   03:00 04:00
Průměrná doba nabíjení (h):   01:30 01:30
Dobíjecí režim:   Kontakt Kontakt
Nabíječky baterií:   5.0A-150W 8.0A-235W
Hmotnost včetně baterií (kg):   15,3 15,6

 

 

 

Parametry: Robotická sekačka NEXT TECH BX4 4WD

Napájení

Max. doporučená plocha v m² (-20%): Sestava hnacího modulu až do 2.200 m²
Typ motoru: 4WD Bezkomutátorový
Max. přípustný svah (%): 60%
Max. svah (%): 55%
Svah na vnějším okraji, nebo u obvodového vodiče: 55%

 

Sekací systém

Typ čepele: 4 bodová hvězdicová čepel                                           
Sekací šířka [cm] 25
Sekací výška (min./max.) [mm]: 30-75
Seřizování sekací výšky: Ruční
Spirálový sekací systém: Ano
Samovyrovnávání:  Ano
Úsporný režim: Ano
Dešťový senzor: Ano
Počet pracovních ploch, včetně hlavní: 4
Počet virtuálních ploch: 4

 

Ovládací zařízení

Uživatelské rozhraní: Klávesnice a LED
Ovládání aplikací: Bluetooth
Přijímač Bluetooth: Ano
Smart asistent: Součástí ZCS Connect (volitelné příslušenství)                                                                             
AMICO: Volitelné příslušenství

 

Bezpečnost

Bezpečnostní PIN: PIN kód přes aplikaci                                                                                                   

 

Standardní vybavení pro instalaci

Upevňovací hřeby: 20                                                                                                              
Nabíjecí stanice: Ano 
Kryt dobíjecí stanice: Volitelné 

 

Vlastnosti

Profil kol: Pružná pryž                                                                                       
Velikost robota (dxšxv): 695x474x358 mm
Akustický výkon  [dB(A)]:  63
Stupeň krytí:  IPx5

 

Navigace

Modul ZCS Connect (GPS, GSM): Volitelné  příslušenství                                                                           

 

 

LI-ION BATERIE, které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.
Základní deska poslední generace. Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.
Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.
Vynikající pryžová hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 60%.
Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.
Inovační a kompaktní. Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.
 

 

 

 

Navrženo a vyrobeno v Itálii

HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA: 
- 4WD technologie pohonu všech 4 kol
- Procesory a základní deska poslední generace
- Vysoce účinné bezkomutátorové motory
- Výkonné Li-Ion baterie
- Svahy až 60 %
- Zvládá až 4 oddělené plochy
- Snímač úsporného režimu
- 4bodová hvězdicová čepel délky 25 cm
- Aplikace Bluetooth 
- Pryžová kola
- Samočinné čištění
- Kloubové spojení 
- Klávesnice s LED
 
 
 
 
4WD technologie pohonu všech 4 kol: Verze 4WD optimálně zvládá nerovnosti trávníku se sklonem až 60 %. NEXTTECH BX4 4WD je navržený pro práci ve složitých situacích a díky 4 hnacím kolům snadno dosáhne na jakoukoli část zahrady včetně okrajů, s jistotou čistého a rovnoměrného posečení trávy.
 
Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.
 
Senzor úsporného režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.
 
Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.
 
 
Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.
 
Spirálový sekací systém: Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání.
 
Speciální zadní rozšířené kolo bylo také navrženo tak, aby umožňovalo vyšší stupeň stability a přilnavosti při nižším tlaku na trávník. Dále je možné vložit ozubené kolo, které pomáha pohybu robota přes vlhká místa a na svazích. Na zahradě nebudou žádné překážky a vy si můžete naplno užívat svůj krásně upravený venkovní prostor.
 
Volba napájecích zdrojů zahrnuje modernizaci samotného stroje: výkon baterií a rychlost nabíjení umožňují efektivnější zvládání zahrad různých velikostí, zajišťují delší doby práce a kratší časy nabíjení při použití s modely NEXT TECH X4.
 
Nacházíme se v éře digitálních technologií, a to se netýká jen internetu, cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů. To vedlo ke zrození nového a revolučního systému NEXTTECH. Generace Z (postmileniální) robotických sekaček na trávu ZCS jsou navržená tak, aby předvídala budoucí potřeby. NEXTTECH představuje NEXTTECH X4 se dvěma modely, které mohou být konfigurovány do pěti různých modelů  robotických sekaček trávy: modulární, přizpůsobitelné potřebám různých zahrad, intuitivní, vybavené chytrými bateriemi, bezkomutátorovými motory, pryžovými profilovými koly, novými integrovanými chytrými technologiemi, které umožňují správu a řízení robota bez ohledu na to, kde se nachází uživatel, vysoký výkon s indukčními nabíjecími charakteristikami (dle modelu a výbavy).
 
Robotické sekačky trávy řady NEXTTECH disponují extrémně vysokým výkonem s maximální spolehlivostí, doplněny o až 6-letou záruku*. Jsou ideální pro zahrady střední velikosti a můžou být pomocí vhodných bateriových sad přizpůsobeny i pro menší prostory. Čím méně trávníku, tím méně utratíte, a to bez zhoršení nejvyšší kvality   jde o technologii orientovanou na budoucnost! Dále byl vylepšen sekací výkon v blízkosti nabíjecí stanice: nové „reverzní“ nabíjení umožňuje umístění stanice na kraji zahrady a tím se zdokonaluje sekání. NEXTTECH dodává sady napájecích zdrojů, které může model NEXTTECH X4 používat ke změně svých funkcí a výkonu. Zcela nové modely X4 jsou super-technologické, super-inteligentní a interaktivní a jsou vytvořeny přímo pro Vás!
 
Společnost Zucchetti Centro Sistemi prodlužuje svou záruku poskytovanou na její roboty řady X4 až na 6 let!
2-letá záruka: vztahující se na podmínky a omezení uvedené v záruční brožuře
+ 4-leté prodloužení: 1. záruky na výrobní vady vztahující se na plastové díly, které nepodléhají opotřebení a poškození.
                                  2. záruky vztahující se na elektronické součásti, vyjma omezení upřesněných v záruční brožuře.
                                  3. záruky vztahující se na sekací a hnací motory, s omezením 5 tisíc hodin provozu.
 
* Aby bylo prodloužení záruky platné, je nutné provádět pravidelný zimní servis u certifikovaných ZCS servisních středisek distributora a požádát o zapsání provedeného ročního servisu do i-servisní knížky. 
 
INSTALAČNÍ ZCS KIT S v hodnotě 3.390 Kč nyní ZDARMA.

Tato instalační sada slouží k vymezení prostoru robota na Vaší zahradě. Vhodné pro zahrady o velikosti od 1100m².

OBSAH INSTALAČNÍHO ZCS KITU: 150m kabelu o průměru 3mm, 300ks hřebů, 3ks konektorů.

Více obrázků produktu: Robotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterie

Robotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterieRobotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterie

Videa k produktu: Robotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterie

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Robotická sekačka NEXTTECH BX4 4WD bez baterie

 Instalační ZCS KIT L Instalační ZCS KIT L5 990 Kč Kč s DPH
AMICOAMICO1 390 Kč Kč s DPH
Garage BX4 4WD/LX4 4DW/LX6 4WD - BlackGarage BX4 4WD/LX4 4DW/LX6 4WD - Black4 990 Kč Kč s DPH
Instalační ZCS KIT SInstalační ZCS KIT S3 390 Kč Kč s DPH
ZCS Baterie Medium - napájecí a nabíjecí stanice včetně baterieZCS Baterie Medium - napájecí a nabíjecí stanice včetně baterie14 990 Kč Kč s DPH
ZCS Baterie Premium - napájecí a nabíjecí stanice včetně baterie ZCS Baterie Premium - napájecí a nabíjecí stanice včetně baterie 17 990 Kč Kč s DPH
ZCS Kabel 300m (3,0mm)ZCS Kabel 300m (3,0mm)4 890 Kč Kč s DPH
ZCS Kabel 500m (3,0mm)ZCS Kabel 500m (3,0mm)8 390 Kč Kč s DPH
ZCS Konektor (10 ks)ZCS Konektor (10 ks)499 Kč Kč s DPH
ZCS Konektor (3 ks)ZCS Konektor (3 ks)199 Kč Kč s DPH
ZCS Plastový kolík (100 ks)ZCS Plastový kolík (100 ks)490 Kč Kč s DPH
ZCS Plastový kolík (200 ks)ZCS Plastový kolík (200 ks)890 Kč Kč s DPH

Realizační formulář

V případě, že si nechcete instalovat robotickou sekačku sami, vyplňte prosím tento formulář. Bude Vás kontaktovat regionální autorizovaný odborný prodejce, se kterým si domluvíte podrobnější podmínky.

Uveďte, prosím, který typ robotické sekačky jste si vybrali a dále adresu realizace. Obratem vás budeme kontaktovat a doporučíme vám nejbližšího realizátora.

 

© 2018 - 2024