Výrobce Zucchetti Centro Sistemi S.p.A. ITÁLIE

Italská společnost  Zucchetti Centro Sistemi S.p.A.  se stala světovým lídrem v oblasti robotiky a automatizace. Na trhu po dobu 20 let jsou robotické sekačky TECHline firmy Zucchetti ideální volbou pro ty, kteří hledají  profesionalitu, technologické inovace a dokonalost  v kombinaci s respektem k životnímu prostředí. V nabídce naleznete širokou škálu poloautomatických bezdrátových i plně automatických robotických sekaček určených  pro pozemky od 200 m 2  do 20.000 m 2 .

Zucchetti Centro Sistemi S.p.A. - od roku 2000 vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme inovativní hi-tech roboty TECHline, náš nejoblíbenější a mezinárodně uznávaný produkt. Máme desítky modelů, které vyhoví nejrůznějším a nejnáročnějším zahradnickým potřebám každého zákazníka. Nová řada NEXT LINE hovoří jazykem budoucnosti: flexibilní, modulární, intuitivní, vybavené inteligentními bateriemi a induktivním bezdrátovým nabíjením. Mnoho robotů se dodává také s inteligentním zařízením ZCS Connect, které umožňuje správu a ovládání robota kdekoli a kdykoli se budete právě nacházet. Můžete zjistit, zda a jak robotická sekačka funguje, nastavit a změnit pracovní dobu a oblasti, obdržet nejnovější aktualizace firmwaru, zkontrolovat umístění: komunikovat s robotem kdykoli a kdekoli se smartphonem. A nezapomeňte, že robot TECHline miluje a respektuje přírodu.

Robotika je hlavní činností italské společnosti  Zucchetti Centro Sistemi S.p.A.  se zaměřením na inovativní špičkové roboty založené na kombinaci know-how a profesionálních dovedností v mechatronice. Stěžejním produktem jsou automatické robotické sekačky na trávu TECHline - modely, které splňují všechny požadavky na různé typy zahrad.
 
 
Společnost V-GARDEN s.r.o. je výhradním obchodním zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku s tímto italským výrobcem robotických sekaček TECHline.
 

© 2018 - 2023