Robotická sekačka NEXTTECH LX6 RTK + doprava zdarma

Typ: Sekačky

Výrobce: TECHline

Skladem: NE

Dodání: Na objednávku

Doprava: ZDARMA PO CELÉ ČR

Cena: 139 990 Kč s DPH

Popis produktu: Robotická sekačka NEXTTECH LX6 RTK

NOVÁ GENERACE RTK ROBOTICKÝCH SEKAČEK TRÁVY S ŠESTILETOU ZÁRUKOU*

!Robot vytvořen pro náročné zákazníky!

!Kloubový robot, který se transformuje!

!Ultra přesné sekání velkých a nepravidelných trávníků!
 
 
 
Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH LX6 RTK - Kloubový robot nové generace, který se jednoduše transformuje. Velmi chytrý, velmi flexibilní … budoucnost je již zde!
 
Robotická travní sekačka ZCS NEXTECH LX6 RTK - NEXTTECH LX6 RTK s cloudovou navigací RTK je ideální robot pro velké plochy s nerovným terénem, který vyžaduje přesné sekání trávy na centimetry, to vše bez instalace obvodového kabelu. Inovativní navigační systém RTK umožňuje robotovi pracovat na velkých zelených plochách (až 10 000 metrů čtverečních) a zajišťuje rovnoměrný a přesný řez i v blízkosti obvodu plochy s maximální odchylkou 5 cm. Standardní ZCS Connect zajišťuje, že robot může být sledován kdykoli a kdekoli prostřednictvím aplikace Tech Remote APP
 
Výkonná baterie a 36 cm dlouhá čepel nového modelu NEXTTECH LX6 RTK umožňují manipulaci s velkými plochami. Díky sadě ULTRA PREMIUM Power Unit Kit je robot schopen pracovat déle než 4 hodiny až do 10 000 m². Je vybaven všemi nejnovějšími technologiemi (RTK - GPS, Dotykový displej, ZCS Connect, GPS, Bluetooth a GSM) a má vysokou schopnost pracovat společně s dalšími roboty. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty (SMART ASSISTANT) a s AMICO.
 
Model NEXTTECH LX6 RTK v sobě spojuje charakteristiky flexibility a modularity s technologickými inovacemi této řady. Obsahuje zabudované zařízení RTK - GPSZCS Connect, které spolu s technologiemi GPS, Bluetooth a GSM umožňuje připojení k robotu, a to kdekoliv, kdykoliv a zcela bezpečně. Je možné zastavovat, zapínat, vyřazovat ze sečení určité plochy a sledovat robot jednoduchým dotykem tlačítka. Díky alarmu geo-oplocení umožňuje systém upozornit uživatele, když robot opustí prostor zahrady. Tak budete vždy informováni o pohybech, které váš model dělá. Dále je vybaven technologicky pokročilým systémem zabraňujícím krádežím. Technologie ZCS je uživatelsky přivětivější a interaktivnější: umožňuje snadnější sekání vašeho trávníku zcela nezávislým způsobem. A to neustále, kdekoliv a kdykoliv. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty (SMART ASSISTANT) a s AMICO.
 
 

Napájecí sada: Power Unit ULTRA PREMIUM
Maximální doporučená sekací plocha m² (-20%): 10.000 m²
Baterie Li-lon (25,9V): 10.35 Ah - 260 Wh
Počet baterií: 1x10.35 Ah
Průměrná doba provozu [h] (+-20%): 04:00
Dobíjecí režim: Kontakt
Nabíječky baterií: 10.0 A - 300 W
Hmotnost včetně baterií (kg): 18

 

 

 

Parametry: Robotická sekačka NEXTTECH LX6 RTK

Napájení

Max. doporučená plocha v m² (-20%): 10 000 m²
Typ motoru: Bezkomutátorový                                 
Max. přípustný svah (%): 45%
Max. svah (%): 35%
Svah na vnějším okraji, nebo u obvodového vodiče: 20%

 

Sekací systém

Typ čepele: 4 bodová hvězdicová čepel       
Sekací šířka [cm] 36
Sekací výška (min./max.) [mm]: 20-65
Seřizování sekací výšky: Automatické
Spirálový sekací systém: Ano
Sekací systém SDM: Ano
+ "nekonečný" sekací systém Ano
Samovyrovnávání: Ano
Úsporný režim: Ano
Dešťový senzor: Ano
Počet pracovních ploch, včetně hlavní: 8
Virtuální plochy: 8                                                                               

 

Ovládací zařízení

Uživatelské rozhraní: Dotykový display                                                                            
Ovládání aplikací: Bluetooth - GSM
Přijímač Bluetooth: Ano
Smart asistent: Ano
AMICO: Volitelné

 

Bezpečnost

Bezpečnostní PIN: PIN kód a GEO oplocení                                                                            

 

Standardní vybavení pro instalaci

Upevňovací hřeby: 20                                                                                                            
Nabíjecí stanice: Ano 
Kryt dobíjecí stanice: Volitelné 

 

Vlastnosti

Profil kol: Pružná pryž                                                                                       
Velikost robota (dxšxv): 784x536x330 mm
Akustický výkon  [dB(A)]:  65
Stupeň krytí:  IPx5

 

Navigace

Navigace RTK - GPS: Ano
Modul ZCS Connect (GPS, GSM): Ano                                                                                    

 

 

LI-ION BATERIE, které jsou standardní u všech modelů, umožňují robotu dosahovat dlouhých pracovních cyklů.

Základní deska poslední generace. Proscesory jsou rychlejší a jsou schopny zpracovat více dat vyšší rychlostí s nižším příkonem.
Čepele z nerezové oceli sekají trávu s každodenním mulčovacím účinkem, čímž zaručují zelený, zdravý trávník, který vyžaduje stále méně hnojiva.
Vynikající pryžová hnaná kola umožńují zvládat svahy až o sklonu 45%.
Vlastní aplikace umožňuje konfiguraci a správu robota několika jednoduchými kliknutími.
Inovační a kompaktní. Vysoký stupeň inovace pro práci na složitých plochách.
 

 

Navrženo a vyrobeno v Itálii

HLAVNÍ VÝHODY ROBOTA: 
- RTK - GPS technologie
- Procesory a základní deska poslední generace
- Vysoce účinné bezkomutátorové motory
- Výkonné a chytré Li-Ion baterie
- Smart asistent
- ZCS Connect
- Bluetooth a GSM
- Svahy až 45 %
- Zvládá až 8 oddělených ploch
- Snímač úsporného režimu
- 4bodová čepel délky 36 cm
- Pryžová kola
- Samočinné čištění
- Kloubové spojení 
- Dotykový display
 
 
 
RTK - GPS s cloudovou navigací RTK: Inovativní navigační systém RTK umožňuje robotovi pracovat na velkých zelených plochách (až 10 000 metrů čtverečních) a zajišťuje rovnoměrný a přesný řez i v blízkosti obvodu plochy s maximální odchylkou 5 cm. Ideální pro velké plochy s nerovným terénem, který vyžaduje přesné sekání trávy na centimetry, to vše bez instalace obvodového kabelu.
 
Přijímač bluetooth: Pro přenos softwarových aktualizací z chytrého telefonu / tabletu do robota a pro používání aplikace ze systému iOS a Android.
 
Senzor úsporného režimu: Pro rozpoznávání posekaných ploch a zkrácení pracovních dob ve prospěch trávníku a za účelem nižšího opotřebení robota.
 
Bezkomutátorové motory: Robot je vybaven bezkomutátorovým motorem, což zajišťuje delší životnost, nižší vybíjení baterie a sníženou hlučnost.
 
 
Dešťový senzor: Zaznamenává výskyt deště a aktivuje návrat robotické sekačky do nabíjecí stanice.
 
Spirálový sekací systém: Robotická sekačka je schopna rozeznat přítomnost vyšší a/nebo hustší trávy v jedné části zahrady a když to uzná za vhodné, může automaticky aktivovat spirálový pohyb za účelem dosažení dokonalého výsledného vzhledu trávníku. Spirálový pohyb je aktivován také v případě, že obsluha stiskla ovládací prvek “ENTER”, zatímco robotická sekačka provádí sekání.
 
 
Sekání SDM: Nový satelitní navigační systém vycházející z pokročilých algoritmů, který ukládá do robota právě posekané plochy. Robot vytváří virtuální mapy a seká na dlouho nesekaných plochách déle, čímž zajišťuje úsporu času a vyšší efektivitu.
 
Modul ZCS Connect: Pro připojení robota a interakci s ním, a to kdekoliv a kdykoliv. Toto nové zařízení označené ZCS umožňuje připojení a komunikaci s robotem, a to kdekoliv a kdykoliv (pomocí vašeho chytrého telefonu či tabletu). Pomocí aplikace je možné nastavovat časové profily robota, ověřovat místo (geolokalizace), izolovat a nebo zpracovávat konkrétní části zahrady (Go Away), sledovat stav robota a přijímat upozornění, když se dostane ze zahrady (alarm geo-oplocení,pokročilý systém bránící krádežím). Díky funkcím Go Home a Work Now je možné zadat pokyn k návratu do dobíjecí stanice a k práci na zahradě.
 
SMART ASSISTANT - novinka: Modely vybavené ZCS Connect umí komunikovat s uživatelem díky nové funkci SMART ASISTENT (Apple Siri, Google Home a Amazon Alexa). Funkce SMART ASISTENT umožňuje odesílat hlasové příkazy, žádat o informace týkající se fungování robota stejně jako pracovní statistiky.
 
+ INFINITYSYSTEM: Inovativní navigační systém, který umožňuje několika robotům spravovat současně oblast
inteligentním a integrovaným způsobem. Prostřednictvím cloudových technologií a ZCS Connect vytváří neustále sdílenou virtuální mapu oblasti, která má být sekána. Sdílená mapa umožňuje robotům znát již posekané mikro oblasti optimalizující pracovní dobu, aniž by zanedbávala jakoukoli oblast a to s maximální přesností. Roboti vybavené + INFINITYSYSTEM se dokážou znovu nastavit tak, abynpracovali v oblastech, které časem zvětšily svůj povrch. Vnějši plochy, které se stanou „yardy“, lze spravovat v perfektní kombinaci se všemi ostatními zelenými prostory. Systém + INFINITYSYSTEM se doporučuje pro údržbu středních / velkých prostor až po velmi velké plochy, jako jsou sportovní hřiště, letiště a golfová hřiště.
 
Trojité pryžové kolo bylo také navrženo tak, aby umožňovalo vyšší stupeň stability a přilnavosti při nižším tlaku na trávník. Dále je možné vložit ozubené kolo, které pomáha pohybu robota přes vlhká místa a na svazích. Na zahradě nebudou žádné překážky a vy si můžete naplno užívat svůj krásně upravený venkovní prostor.
 
 
Nacházíme se v éře digitálních technologií, a to se netýká jen internetu, cloudové technologie a konektivity, ale také uživatelského uzpůsobení a flexibility chytrých produktů. To vedlo ke zrození nového a revolučního systému NEXTTECH. Generace Z (postmileniální) robotických sekaček na trávu ZCS jsou navržená tak, aby předvídala budoucí potřeby.
 
Všechny napájecí zdroje se dodávají s chytrými bateriemi!
Li-Ion baterie jsou vybaveny technologii Bluetooth za účelem výměny informací se základní deskou, optimalizace nabíjeni a přikonu a sledováni stavu baterie samotné.
 
 
Společnost Zucchetti Centro Sistemi prodlužuje svou záruku poskytovanou na její roboty NEXT TECH až na 6 let!
2-letá záruka: vztahující se na podmínky a omezení uvedené v záruční brožuře
+ 4-leté prodloužení: 1. záruky na výrobní vady vztahující se na plastové díly, které nepodléhají opotřebení a poškození.
                                  2. záruky vztahující se na elektronické součásti, vyjma omezení upřesněných v záruční brožuře.
                                  3. záruky vztahující se na sekací a hnací motory, s omezením 5 tisíc hodin provozu.
 
* Aby bylo prodloužení záruky platné, je nutné provádět pravidelný zimní servis u certifikovaných ZCS servisních středisek distributora a požádát o zapsání provedeného ročního servisu do i-servisní knížky. 
 

Více obrázků produktu: Robotická sekačka NEXTTECH LX6 RTK

Robotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTKRobotická sekačka NEXTTECH LX6 RTK

Doporučené příslušenství a běžný spotřební materiál pro: Robotická sekačka NEXTTECH LX6 RTK

AMICOAMICO1 390 Kč Kč s DPH
Garage BX4/LX4/LX6/RTK/CROSSER - BlackGarage BX4/LX4/LX6/RTK/CROSSER - Black4 990 Kč Kč s DPH

Realizační formulář

V případě, že si nechcete instalovat robotickou sekačku sami, vyplňte prosím tento formulář. Bude Vás kontaktovat regionální autorizovaný odborný prodejce, se kterým si domluvíte podrobnější podmínky.

Uveďte, prosím, který typ robotické sekačky jste si vybrali a dále adresu realizace. Obratem vás budeme kontaktovat a doporučíme vám nejbližšího realizátora.

 

© 2018 - 2023